Önemli Genel Duyuru! Okumadan geçmeyelim!

Kullanıcı avatarı
unsals
Site Admin
İletişim:

Önemli Genel Duyuru! Okumadan geçmeyelim!

Mesaj gönderen unsals »

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle, ABMYO Forum'unun Anadolu Bil Meslek Yüksek Okulu'na ait bir platform olmadığını ve kanunlar çerçevesin de istediğimiz gibi bilgi, görüş, fikir paylaşabileceğimiz bir mezun forumu olduğunu belirtmek isterim. Forumun başka hiç bir yerinde okulun adının geçmesinin çok gerekli olduğunu düşünmüyorum ama eskiden de olduğu gibi her türlü yorum ve eleştiriye açık olduğumuzu bilmenizi isterim.

Gene de aşağıdaki uyarıyı yapmak zorunda olduğumu hissediyorum çünkü; yaklaşık 10 yıl önce yaşanan bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı ben dahil 10'dan fazla öğrenci mağdur olmuştu. Bu durumun bir daha yaşanmaması için elimizden gelen özeni göstermeye çalışacağız.

Kısacası, kurumlar hakkında hakaret içermemek kaydı ile yapıcı veya yıkıcı her türlü yoruma ve fikre açık olduğumuzu ve forumdan paylaşabileceğinizi belirtmek isterim. Dediğim gibi Hakaret içermemek kaydı ile! :roll:

Aslında Forum'un amacı ve vizyonu ile alakalı içerik ve bilgi paylaşımı sağlandığı sürece herhangi bir problem olmayacağını tahmin ediyorum.

Saygılarımla,